הבחירה הנכונה של פילטרים למים

לאור המידע הזורם והזמין בתקשורת אודות איכותם של מי השתייה בישראל, האם אתם מרגישים בטוחים לשתות את מי הברז בביתכם? לנו במרכז הפילטר יש את הפתרון המושלם עבורכם עם מלאי מובחר ועשיר של פילטרים למים. מוצרים מתקדמים אלו מונעים זיהומים ומבטיחים שתיית מים איכותיים, נקיים, בריאים וטעימים.

מגון סוגי פילטרים

במרכז הפילטר תוכלו למצוא מבחר גדול ואיכותי של מערכות  לטיהור וסינון מי שתייה, כאשר כל מערכת מאופיינת ביתרונות, תכונות וסוגי פילטרים משלה. על כן, מדובר בבחירה הדורשת ידע מקצועי לגבי שיטות לסינון וטיהור מים, וכן היכרות עם החברות והיצרניות השונות בתחום. במטרה לסייע לכם בבחירת הפילטר הביתי הנכון עבורכם, אנו מעמידים לרשותכם מערך סיוע וייעוץ מקצועי. המערך מלווה באופן אישי כל לקוח ומעניק לו פתרונות והכוונה מקצועית מלאה, עד לבחירה נכונה של פילטר ומערכת סינון וטיהור ביתית העונה לצרכיו.

 ייעודן של מערכות סינון וטיהור מי שתייה

לפני שאתם בוחרים פילטרים למים חשוב להבין את ייעודן ותפקידיהן השונים של מערכות אלו. בין היתר, הפילטרים שאנו מחזיקים יכולים להרחיק חלקיקים במים הפוגעים באיכותם ובחזותם. כמו כן, הפילטרים נועדו להרחיק זיהומים כימיים כדוגמת מתכות כבדות ורעילות, למנוע מעבר של חיידקים, ואף לשפר את הריח והטעם של המים.

אפשרויות חיבור של מערכות סינון מים

סוגי מערכות המים שאנו מחזיקים מוצעים עם אפשרויות חיבור שונות לתשתיות. המבחר מאפשר לכל אחד לבחור בפילטרים ובמערכות סינון המתאימים לצרכיו, יכולותיו והרגלי חייו. כך למשל, תוכלו למצוא אצלנו מערכות המתחברות מתחת לכיור בסמוך לברז המים, כשלרוב מקובל לחברן לברז, כדוגמת מערכת אוסמוזה הפוכה 5 שלבים. כמו כן, ניתן לרכוש מערכות המתחברות לצנרת הראשית של הבית מיד אחרי שעון הדירה, כדוגמת מסנן הרדלס, וכן ברי מים ריצפתיים או מיני בר מים המהווים מערכות סינון וטיהור בפני עצמם.

למידע נוסף והזמנות

סינון וטיהור מים הינו תחום רחב יריעה הדורש ידע מקצועי מעמיק ועדכני. אם ברצונכם לבחור מוצרים איכותיים המתאימים במדויק לצרכיכם, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הפילטר בטלפון  03-6520735. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ מקצועי וביצוע הזמנות.

התקשרו עכשיו