מערך תמיכה מקיף עבור מערכות טיהור מים

מרכז הפילטר מתמחה בפיתוח ושיווק של מערכות טיהור מים עבור לקוחות  פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בין היתר, שירותינו כוללים מכירת מערכות מים בהתאם לצרכי הלקוח, התקנתן בביתו, תיקונן ותחזוקתן השוטפת.

 

יתרונות הרכישה אצלנו

רכישת מערכות טיהור מים במרכז הפילטר מעניקה לכם מספר יתרונות חשובים:

  • אנו מספקים ללקוחותינו מערך מקצועי הנשען על ניסיון עשיר וידע נרחב, בין אם מדובר ברכישת מערכות תת כיוריות, מיני בר או כל מוצר ומערכת אחרת.
  • בידינו מצויים כל הכלים והיכולות על מנת לספק לכם מעטפת שירות מקיפה ומקצועית, המתחילה בייעוץ לבחירת מערכת טיהור מים וממשיכה בהתקנתה, תחזוקתה השוטפת ותיקונה בעת הצורך.
  • לרשותכם מבחר גדול של סוגי מערכות טיהור, לרבות דגמים שונים של מטהר מים תת כיורי, מטהרים המתחברים לצנרת הבית, בר רצפתי, מיני בר ומוצרים נוגדי אבנית.
  • אנו מחזיקים רק במערכות טיהור מים מובחרות של החברות הטובות ביותר בארה"ב ובארץ, העומדות בכל תווי התקן המחמירים של מכון התקנים הישראלי והאמריקאי.
  • כל לקוח של חברתנו, קטן כגדול, זוכה ליחס וליווי אישי בביצוע הבחירה הנכונה והמדויקת עבורו.

להזמנות ופרטים נוספים

אם גם אתם מעוניינים להצטרף למעגל לקוחותינו ההולך וגדל, ולזכות בשירות מקצועי ומקיף בכל הקשור למערכות טיהור וסינון מים, התקשרו עוד היום למרכז הפילטר בטלפון 03-6520735. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותם בכל שאלה, בקשה והזמנה.

התקשרו עכשיו