מסנני מים ביתיים

לצד קשת רחבה של מערכות טיהור, קירור וחימום של מים, מרכז הפילטר מתמחה בפיתוחם, שיווקם והתקנתם של מסנני מים ביתיים. מדובר במסננים המעניקים מענה שלם ויעיל למי שמעוניינים במי שתייה איכותיים ובריאים. לרשות לקוחותינו עומד מבחר עשיר ואיכותי של מסננים הנשענים על הנדסת אנוש מתקדמת, טכנולוגיות מובילות ועיצוב יעיל ואסטטי.

מסנני איכות העומדים בכל התקנים

 

כל סוג ודגם של מסנן מים ביתי שאנו מספקים, הינו מוצר איכותי העומד בכל דרישות התקנים המחמירות ביותר. המסננים שלנו נושאים תו תקן 1505 של מכון התקנים הישראלי עבור איכות מי שתייה. בנוסף, המסננים שאנו משווקים הינם מתוצרת ארה"ב ועומדים בכל דרישות התקן האמריקאי (N.S.F).

שירות ברמה הגבוהה ביותר

כחלק מגישתנו המקצועית אנו דוגלים במתן שירות אישי לכל לקוח, בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש. על כן, כל לקוח קטן כגדול זוכה ליחס ולליווי קרוב בבחירת מסנן מים לבית, מהדגם הנכון עבורו ובהתאם לצרכיו ואורחות חייו.

מבחר מסננים איכותיים

לרשותכם מבחר סוגים ודגמים של מסנני מים לבית וכן מוצרים נלווים, מהם כל אחד יכול לאתר את המוצר הנכון עבורו. המסננים והמוצרים שלנו כוללים מערכות תת כיוריות הפועלות בשיטת אוסמוזה הפוכה, לרבות מיכלי אגירה לאוסמוזה. בנוסף, ברשותנו מבחר עשיר של דגמי מיני בר, ואנו מספקים מוצרים נוגדי אבנית כדוגמת מסנן הרדלס ומסנן עם נורה המותאם לתמי 4.

 

להזמנות ומידע נוסף

המעוניינים לרכוש ולשמוע עוד על מסנני המים שאנו משווקים, מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הפילטר בטלפון 03-6520735. נשמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירתכם.

התקשרו עכשיו