חשיבותו של מסנן מים דירתי

המעוניינים לרכוש מסנן מים דירתי ימצאו במרכז הפילטר מבחר עשיר ואיכותי של מוצרים מתקדמים. מסננים אלו, המוצעים לצד מוצרים נוספים כדוגמת פילטרים למים, נועדו למנוע את הצטברותה של אבנית בצנרת ולהבטיח לכם מי שתייה טעימים ובריאים.

 

למה מומלץ לרכוש מסנן מים דירתי

איכות מי השתייה בארץ הינה בעייתית ממספר סיבות, שבגינן מומלץ לכל בית אב לרכוש מסנן דירתי איכותי. אחד הגורמים המרכזיים לבעיה הינו מחסור בגשמים, דבר המוביל לניצול יתר של מי תהום ולהמלחתם של מקורות מים אלו. גורם נוסף המשפיע על איכות מי השתייה בישראל הם מי שפכים חקלאיים, עירוניים ותעשייתיים שאינם מטופלים כראוי, ומזהמים מקורות טבעיים רבים ברחבי הארץ. בנוסף לכך, מערכת המוביל הארצי הארוכה והמורכבת חשופה לחדירת של זיהומים. לכן, בכדי להבטיח את איכות מי השתייה שלכם אנו ממליצים לרכוש את אחד ממוצרינו, המסננים את המים המגיעים לדירה באופן יעיל ואיכותי. מדובר במוצרים כדוגמת מערכות תת כיוריות הפועלות בשיטת אוסמוזה הפוכה, או מבחר סוגי מיני בר של חברות מובילות בתחום.

בעיית האבנית במי השתייה

בעיה נוספת היא היותם של המים בארץ מים קשים ובעלי אחוזים גבוהים של אבנית, דבר הפוגם באיכותם ובטעמם. על מנת לתת מענה לבעיה זו אנו מספקים ללקוחותינו מסננים מיוחדים   המתאימים לדירות מגורים, כדוגמת דגם מסנן בעל נורה המותאם לתמי 4. כמו כן, יש ברשתנו מסנן מדגם הרדלס המותקן בכניסה הראשית לבית, אחרי השעון. מסנן זה מונע את היווצרותה של אבנית  ואף חוסם מעבר של גופים מוצקים זרים, ומעבר מים חומים. יתרה מכך, המוצר אינו מושפע מפגעי מזג האוויר, מתאים לכל סוגי הצנרת ואינו פוגם באיכות המים מכיוון שהוא מותיר בהם את כל המינרלים החיוניים לבריאות.

מערכות סינון דירתי נוספות   

כאמור, אנו מחזיקים במבחר סוגים של מסנני מים דירתיים, כשרבים מהם הינם מערכות תת כיוריות המבוססות על מערכות אוסמוזה הפוכה ומותקנות בדרך כלל במטבח. מערכות אלו מורכבות ממספר סוגי פילטרים וממברנה המטהרים את מי השתייה, והופכים אותם לצלולים וטעימים במיוחד.

מעבר לכך, אצלנו תוכלו למצוא גם מבחר נאה של סוגי מיני בר איכותיים, מתקדמים ומעוצבים, הכוללים מגוון פונקציות לרבות צג בקרה דיגיטלי, טיימר, שליטה בעוצמת המים וכיוונם, ווחיישני חיסכון אנרגיה.

להזמנות ופרטים נוספים

בידינו מצויים הניסיון, הידע ומוצרים הנחוצים על מנת לספק לכם פתרונות סינון מים איכותיים ומתקדמים, המתאימים במדויק לצרכיכם. בכדי לדעת עוד על מוצרינו ולהזמין את המסנן האידיאלי עבורכם, התקשרו עוד היום אל מרכז הפילטר בטלפון 03-6520735.

התקשרו עכשיו